SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok

BLOG
Yayın Tarihi : 30.01.2023 17:24 | Güncellenme Tarihi : 30.01.2023 17:29 | Bilgi@Mandastekstil.Com
Salıncağınızı Şimdiye Kadarki En Rahat Haline Nasıl Çevirirsiniz?

Salıncağınızı Şimdiye Kadarki En Rahat Haline Nasıl Çevirirsiniz?

-Salıncak Minderleri ile

 

Doğaya geri dönme eğilimi ile, sundurma salıncakları, basit salıncaklardan çökmekte olan asılı sundurma yataklarına kadar oldukça geri dönüş yaptı. Sundurma salıncakları yüzlerce yıldır popülerdi, ancak klima ve TV'nin gelişmesiyle birlikte insanlar zamanlarının çoğunu iç mekanlarda geçirmeye başladılar. Neyse ki, sundurmalara ve salıncaklara olan ilgi geri dönüyor.

Verandanızı evinizdeki en sevdiğiniz yerlerden biri haline getirmenin 4 yolu!

 

1. Rahat Salıncak Minderleri Ekleyin

Salıncak minderleri, ince pedlerden kalın minderlere kadar mevcuttur. Ara sıra oturmak için basit bir yer arıyorsanız, ince bir ped salıncak minderi salıncağa çok yakışacaktır, ancak evinizde daha rahatlatıcı bir deneyim veya sosyal bir buluşma noktası istiyorsanız, daha kalın bir yastık bir peluş için kalıcı rahatlık sağlayacaktır.

 

Salıncak minderinizin maksimum kalınlığı, kişisel tercihinizin yanı sıra salıncağınızın tasarımına ve yüksekliğine bağlıdır. 6 inç kalınlığında bir yastık eklemek, salıncağın yerden ne kadar yüksek olduğuna bağlı olarak bazı çocuklar için üzerine tırmanmayı zorlaştırabilir.

 

Minderli ve Yastıklı Ahşap Yatak Salıncak

Salıncağınız korunaklı olmasına rağmen yine de biraz yağmura ve güneş ışığına maruz kalabilir. İyi bir solüsyon boyalı akrilik kumaş, verandadaki tüm salıncak minderleri ve yastıklarınız için doğru seçimdir.

 

Salıncak Minderli ve Sırt Yastıklı Salıncak

2. Peluş Sırt Yastıkları Ekleyin

Daha fazla konfor için, veranda salıncağınıza bir veya birkaç sırt minderi eklemeyi unutmayın. Daha ince bir ped, klasik bir ahşap çıta salıncakta işe yarar, ancak daha kalın, daha yumuşak ve sarılabilir yastıklar, daha büyük bir salıncak veya asılı yatağın arkası için harikadır. Sırt minderlerinizle daha fazla esneklik arıyorsanız, daha büyük bir minder yerine sırt minderinizi, rahat ettikçe düzenleyebileceğiniz birkaç küçük mindere bölebilirsiniz.

 

3. Büyük Kırlentler Ekleyin

Büyük boy kırlentler de sırt minderi olarak kullanılabilir. Unutmayın, çoğu atma yastığı boyutu, köşeden köşeye ölçülen boş yastık kabuğunun boyutlarında gösterilir. Kabuk gevşek dolgu veya poli topuzla doldurulduğunda, bitmiş 20 inçlik bir atma yastığı aslında yaklaşık 18-19 inç ölçecektir. Bu nedenle, 60 inç genişliğindeki salıncaklarınız için arka yastıklar olarak kırlentler kullanmak istiyorsanız, bu genişliği kolayca kaplamak için en az dört adet 20 inçlik yastık sipariş etmeniz gerekecektir.

 

Daha fazla insan içeriyi dışarıya taşıdıkça, ön verandalardaki mobilyalar iç mekan mobilyalarına ve dekora rakip oluyor. İkiz veya tam boy asılı yatak salıncakları, kalın minderler, rahat sırt minderleri ve çeşitli kırlentler, destek yastıkları ve bel yastıkları ile süslenmiş, sundurmayı veya terasınızı evdeki en konforlu alan yapmanıza yardımcı olabilir.

 

Salıncak Minderleri olan ve Yastıkları ile Unutulmayacak Salıncak

Bir sahil evi veya kulübe için daha rustik veya kaba yontulmuş bir görünüm istiyorsanız, eski kapılar, panjurlar, yatak başlıkları ve geri kazanılmış ahşap paletler, sundurma salıncakları ve asılı yatak salıncakları için mükemmel bileşenlerdir. İşin bir kısmını veya tamamını yapmak isteyenler için adım adım talimatlar, ayrıntılı nasıl yapılır videoları, indirilebilir planlar ve hazır setler birçok kanalda mevcuttur.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et