SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok


Sandalye Min

- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +

Sandalye Minderleri için hangi minderler en iyisidir?

Veranda mobilyalarınız için minder seçerken nereden başlayacağınıza karar vermek zor olabilir.

İster özel seçeneklerle ilgileniyor olun, ister mağazada yenilerini arıyor olun, mevcut tasarımlar ve stiller ve yaşadığınız iklimde hangi kumaşların kalıcı olacağı hakkında bilgi edinmek, dış mekanınız için hangi minderlerin en iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olabilir. Mobilya. Bir sandalye minderinin üç temel özelliğinin yanı sıra düşünebileceğiniz seçeneklerin bir dökümünü hazırladık. Başlayalım!

 

Harika bir açık sandalye minderi yapan nedir?

Dış mekan mobilyaları için hangi minderlerin en iyi sandalye minderi olduğunu öğrenin.

En iyi dış mekan minderini seçmek sadece konforla ilgili gibi görünse de, stil ve işlevselliği de etkileyen birçok faktör vardır. Veranda mobilyanız için en iyi minderi ararken bu üç yönü akılda tutmanıza yardımcı olabilir: kenarlar, dolgu ve kumaşlar .

 

Sandalye minderlerinde minder kenarları

Minder kenarlarını seçmek görünüm, konfor ve kalite açısından önemlidir. Mobilyalarınıza bağlı olarak, çeşitli seçenekleri değerlendirmek isteyeceksiniz.

 

Kutu Kenarı

Kutu kenarlı minderler üç parça kumaştan yapılır ve kenar veya biye ile astarlanır. Sığ bir kutu gibi düz kenarları vardır. Bunlar daha büyük sandalyeler ve sıra koltuklar için harikadır ancak daha kalın şekilleri ve daha sert detayları nedeniyle kırlentler veya daha küçük oturma yerleri için ideal değildir.

 

Bıçak Sırtı

Bu kenar türü, daha küçük alanlara daha kolay uyan yuvarlak bir köşe ve biraz daha düz bir yastık oluşturur. Sandalye minderleri, salon minderleri ve atma yastıkları genellikle bıçak kenarlı minderlere sahiptir.

 

Fransız Kenarı

Daha fazla konfor için daha kalın bir yastık sunarken, Fransız kenarları kutu kenarlarından daha basit bir görünüme sahiptir. Ek kenarlar veya borular olmadan temiz, kutu benzeri bir görünüm sunan Fransız kenarlar, sandalyeler ve salonlar için mükemmel bir seçenektir.

 

Minder Dolgusu

Dış mekan mobilyaları için hangi minderlerin en iyi olduğunu öğrenin.

 

Veranda sandalye minderlerinizin iç dolgusu küçük bir detay gibi görünse de konfor ve görünüm açısından büyük fark yaratır. Harika dış mekan yastıklarına katkıda bulunan çeşitli yastık dolguları vardır.

 

Köpük

Yastıkları köpükle doldurmak, daha uzun süreli destek ve sertlik sağlayabilir. Bu gözenekli malzeme, yastıkların şeklini korumasını ve suyu tutmamasını sağlar, bu nedenle dış mekan kullanımı için mükemmeldir. Yer yastıkları ve puflar genellikle köpükle doldurulur.

 

Üflemeli Elyaf

Şişirilmiş elyaf dolgu, yumuşak ve yastığa benzer bir yastık oluşturduğu için en rahat dolgulardan biridir. Polyesterden yapılmıştır, su tutmaz ve teraslar için mükemmel bir seçenektir. Sandalye minderleri ve dış mekan yastıkları genellikle bu dolguya sahiptir.

 

Katmanlı Elyaf

Katmanlı elyaf dolgu, farklı kalınlık ve yoğunluk seviyelerinde üretilebilir. Genellikle suyu boşaltmak ve küflenmeye karşı koymak için yapılır. Bu, katmanlı elyafı, veranda mobilyalarınız için iyi tasarlanmış minderler oluşturmak için harika kılar.

 

Sandalye Minderlerinin Kumaşları

Dış mekan sanldayeler için hangi minderlerin en iyi olduğuna bakalım şimdi de.

 

Veranda minderleriniz için bir kumaş seçerken, dış mekan dayanıklılığı en önemli önceliktir. Bu kumaşlar çeşitli niteliklere sahip olabilir, ancak çoğu yağmura dayanabilir, UV işlemine tabi tutulur ve kolayca temizlenir.

 

Akrilik Kumaşlar

Akrilik kumaş, yumuşak bir kanvas gibi hissederek rahat ve nefes alabilir hale getirir. Bu, sıcak ve kurak iklimlerde serin kalmak için harikadır. Akrilik kapaklı minderlerin çoğu güneşe dayanıklıdır, çabuk kurur ve kir ve leke direnci sayesinde temizlenmesi kolaydır.

 

Bükülmüş Polyester Kumaşlar

Spun polyester, özellikle ekstra leke, küf ve böcek direncine ihtiyacınız varsa, serin ve rahat dış mekan sandalye minderleri için mükemmel bir seçimdir. Bu kumaş aynı zamanda tüylenmez, kolayca yırtılmaz veya esnemez. Eğrilmiş polyester, ıslak iklimler için harikadır, ancak yıl boyunca güneşli havalarda veya kurak iklimlerde solabilir.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et